Bahrain Merida Reacto 2017

Merida Reacto incelemesi. bisiklet ünlü yarışçı Sonny Colbrelli için ayarlanmış. 2017 yılı boyunca Bahrain Merida sürücüsü Sonny Colbrelli bu bisikletle yarışacak. Düz parkurlarda tercih edilen Reacto modeli, yokuş parkurlarında ise scultura modeli tercih edilmektedir.


Bahreyn Pro Bisiklet takımı 2016 yılında Şeyh Nasır bin Hamad El Halife tarafından kuruldu. Ekip ülkeyi tanıtmak için Bahreyn hükümeti tarafından finanse edilmektedir.


Takım bisikleti için SRM cranks kullanılmış, yapraklar dura-ace, her kol için 99 gr avantaj sağlamaktadır. SRM iş miline monte güç ölçer ayrıca Shimano Dura-Ace 9000 zincir halkaları içerir.

Niccolo Shimano’nun Di2 sprint vites değiştiricisini seçti, bu damlalardan hızlı vites değişiklikleri için tasarlanmış kullanışlı bir kaydırma seçeneği.

Continental destekli ekiplerin çoğunun Rekabet Pro LTD lastiğini seçmesiyle, Grand Prix boru şekilli 25mm nadir bir görüştür. Şu ana kadar Bahreyn Merida bu lastiği seçen tek ekip

Niccolo, CPC titreşim sönümleme teknolojisi ile Prologo NagoEVO eyerinin üzerine oturur.

Çakıl Bisikletçisi tarafından yapılan makale ve fotoğraflar . Jayson O’Mahoney Çakıl Bisikletçisi: Çakıl Bisikleti Deneyimi hakkında bir web sitesi.
kaynak: https://www.bikerumor.com

Bu Haberi Okudunuz mu? Sıradaki Gelsin 2 Şubat 2017 Fox TV

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer Yazılar