Derya Baykal İncili Örgü Hırka Nasıl Yapılır

Derya Baykal Örgü Hırka nasıl yapılır? Yün hırkanın nasıl yapıldığını ve ne kullanıldığını gösteriyor. Nasıl yapıldığı hakkında her türlü detay anlatılıyor. Derya Baykal’ın üzerinde görünen hırkayı seyircilerin görüp beğenmesiyle youtube kanalında anlattı. İlkbahar aylarında çok rahatlıkla giyebileceğiniz bir hırka, etekten başlayarak yukarıya doğru 110 zincir örülüyor.

Derya Baykal’la Gülümse Teve 2 ekranlarında yer alan Derya Baykal’ın programıdır. Derya Baykal’ın sunumu ve uzman konukların yer aldığı canlı yayınlanan program bugün aynı saatinde teve 2’de Derya Baykal’la Gülümse son bölüm yine dopdolu bir gün geçirecek. Derya Baykal’la Gülümse programında el işi örgü, cilt bakımı, sağlık ve bebek sağlığı hakkında bilgiler yer alıyor.


Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online