Derya Baykal’la Gülümse 13 Şubat 2017

Derya Baykal’la Gülümse 13 şubat pazartesi günü teve2 ekranlarında yeni bölümüyle yayınlandı. Derya Baykal bugüne özel konuklarıyla bilgilendirici sohbet etti. Derya Baykal’la Gülümse hafta içi her gün 13.50’de Teve2’de

Kaynana Ne Yaptı, Gelin Ne Dedi?” kitabının yazarı, öğretim üyesi Doç. Dr. Dikmen yakalı Çamoğlu, seyircilerimizden gelen soruları yanıtlamak ve kaynana-gelin ilişkisini anlatmak üzere bizimle olacak.

Hobide Sibel Kavaklıoğlu boyunluk yapımını gösterecek.

Gülümseten Fikirler’de Derya Baykal ve Sibel Yüksel ise moyunluk yapacak.

Mutfakta Sibel Yalçın, tavuk rulo ve mercimekli-şehriyeli bulgur pilavı hazırlayacak.

Diyetisyen Büşra Düzyol da bizimle olacak.

Derya Baykal’la Gülümse Teve 2 ekranlarında yer alan Derya Baykal’ın programıdır. Derya Baykal’ın sunumu ve uzman konukların yer aldığı canlı yayınlanan program bugün aynı saatinde teve 2’de Derya Baykal’la Gülümse son bölüm yine dopdolu bir gün geçirecek. Derya Baykal’la Gülümse programında el işi örgü, cilt bakımı, sağlık ve bebek sağlığı hakkında bilgiler yer alıyor.

Yıllardır renkli ve sempatik sunumu ile kadın izleyicinin gönlünde taht kuran, ekranın sevilen yüzü Derya Baykal, yeniliklerle dolu programı ile hafta içi her gün teve2’de seyirciyle buluşuyor. Ekranların en dinamik, kadın seyirciyle en etkili ve en interaktif ilişki kuran sunucusu Derya Baykal, yepyeni bir vizyonla ele alınan programı ile gündüz kuşağına farklı bir soluk getiriyor.


Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online