Derya Baykal’la Gülümse 14 Şubat Sevgililer Günü

Derya Baykal’la Gülümse 14 şubat salı günü izleyicilerine sevgililer günü sürprizi yapıyor. Sevgililer gününe özel bölümüyle Derya Baykal’la Gülümse 13:50’de teve2’de

Derya Baykal’la Gülümse’nin 14 Şubat Pazartesi günü konukları:

Örgü sınıfının yeni öğrencileri İrem Çelik ve Emek Uyar ders başı yapacak.
Hobide Elmas Özaycan, bardak altlığı yapımını gösterecek.

Gülümseten Fikirler’de Derya Baykal ve Sibel Yüksel, Sevgililer Günü çantası ve şerit penye ile kalp yapımını gösterecek.

Mutfakta Şef Sultan Koyuncu var. Bize kalp cupcake ve çörek otlu tuzlu kurabiye hazırlayacak.
Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Kenan Koç, beyin tümörlerini, tedavi seçenekleri ve beyin cerrahisindeki diğer tedavi yollarını anlatacak.

Derya Baykal’la Gülümse Teve 2 ekranlarında yer alan Derya Baykal’ın programıdır. Derya Baykal’ın sunumu ve uzman konukların yer aldığı canlı yayınlanan program bugün aynı saatinde teve 2’de Derya Baykal’la Gülümse son bölüm yine dopdolu bir gün geçirecek. Derya Baykal’la Gülümse programında el işi örgü, cilt bakımı, sağlık ve bebek sağlığı hakkında bilgiler yer alıyor.

Yıllardır renkli ve sempatik sunumu ile kadın izleyicinin gönlünde taht kuran, ekranın sevilen yüzü Derya Baykal, yeniliklerle dolu programı ile hafta içi her gün teve2’de seyirciyle buluşuyor. Ekranların en dinamik, kadın seyirciyle en etkili ve en interaktif ilişki kuran sunucusu Derya Baykal, yepyeni bir vizyonla ele alınan programı ile gündüz kuşağına farklı bir soluk getiriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.