Derya Baykal’la Gülümse 2 Şubat 2017

Derya Baykal’la Gülümse, 2 şubat perşembe günü dopdolu içeriğiyle teve 2 ekranlarında yayınlandı. Derya Baykal’ın programının bugünkü konukları önemli bilgiler, örgü modelleri ve lezzetli yemeklerin sırlarını paylaşacak.

Derya Baykal’la Gülümse, bugün yine dopdolu içeriği ile teve2 ekranlarında…
Derya Baykal’la Gülümse’nin 2 Şubat Perşembe günü konukları:
Bugün örgü sınıfı öğrencileri Neslihan Genç ve Kübra Divriklioğlu ikici ders için stüdyoda olacak. Hem ev ödevlerini gösterecekler hem de yeni motifler öğrenecekler.
Hobide Aylin Temizkan, saç örgülü puf yapımını gösterecek.

Gülümseten Fikirler’de Derya Baykal ve Sibel Yüksel, çocuklar için kapüşonlu panço yapımını gösterecek.
Mutfakta şef Başak Ergen var. Kutlama pastası ve kahvaltılık muffin hazırlayacak.
Doktorumuz ise Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Harun Arbatlı.

Derya Baykal’la Gülümse Teve 2 ekranlarında yer alan Derya Baykal’ın programıdır. Derya Baykal’ın sunumu ve uzman konukların yer aldığı canlı yayınlanan program bugün aynı saatinde teve 2’de Derya Baykal’la Gülümse son bölüm yine dopdolu bir gün geçirecek. Derya Baykal’la Gülümse programında el işi örgü, cilt bakımı, sağlık ve bebek sağlığı hakkında bilgiler yer alıyor.


Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online