Derya Baykal’la Gülümse 24 Ocak 2017

Derya Baykal’la Gülümse, en yeni bölümüyle dopdolu içeriği ile bugün teve2 ekranlarında… Derya Baykal’la Gülümse 24 Ocak salı günü kendi dallarında uzman olan konuklarıyla aynı saatinde ekranlara geliyor.

Derya Baykal’la Gülümse, bugün yine dopdolu içeriği ile teve2 ekranlarında…

Derya Baykal’la Gülümse’nin 24 Ocak Salı günü konukları:

Pakolino’nun kurucusu Pınar Ramsay, şubat tatilinde çocukların evde yapabileceği aktivitelerle bizimle olacak.

Hobide Nurgün Tezcan şal yapımını gösterecek.

Mutfakta Sıla Uçan, karabuğday kısırı, chia pudingi ve lazanya ruloları hazırlayacak.

Gülümseten Fikirler’de Derya Baykal ve Sibel Yüksel motifli çanta yapımını ve çocuklar için sihirli kavanoz projesini gösterecek.

Psikolog ve Aile Danışmanı Nazlı Kocabaşa ise depresyon ve sonuçlarını anlatacak.

Derya Baykal’la Gülümse Teve 2 ekranlarında yer alan Derya Baykal’ın programıdır. Derya Baykal’ın sunumu ve uzman konukların yer aldığı canlı yayınlanan program bugün aynı saatinde teve 2’de Derya Baykal’la Gülümse son bölüm yine dopdolu bir gün geçirecek. Derya Baykal’la Gülümse programında el işi örgü, cilt bakımı, sağlık ve bebek sağlığı hakkında bilgiler yer alıyor.


Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online