Derya Baykal’la Gülümse 3 Şubat 2017

Derya Baykal’la Gülümse, bugün yine dopdolu içeriği ile teve2 ekranlarında…

Derya Baykal’la Gülümse’nin 3 Şubat Cuma günü konukları:

Kaynana Ne Yaptı, Gelin Ne Dedi? kitabının yazarı ve öğretim üyesi Dikmen Yakalı Çamoğlu ile kayınvalide gelin ilişkisini konuşacağız.

Hobide Sibel Kavaklıoğlu atkı yapımını gösterecek.
Gülümseten Fikirler’de Derya Baykal ve Sibel Yüksel, atkı yapımını gösterecek.
Ayrıca Helin Esen, derleyici toplayıcı yapımını gösterecek.
Mutfakta Sibel Yalçın var. Bize ıspanaklı köfte ve pratik pasta yapacak.
Genel Cerrahi Uzmanı, Op. Dr. Burak Uğraş ise obezite tedavilerini anlatacak.

Derya Baykal’la Gülümse Teve 2 ekranlarında yer alan Derya Baykal’ın programıdır. Derya Baykal’ın sunumu ve uzman konukların yer aldığı canlı yayınlanan program bugün aynı saatinde teve 2’de Derya Baykal’la Gülümse son bölüm yine dopdolu bir gün geçirecek. Derya Baykal’la Gülümse programında el işi örgü, cilt bakımı, sağlık ve bebek sağlığı hakkında bilgiler yer alıyor.

Yıllardır renkli ve sempatik sunumu ile kadın izleyicinin gönlünde taht kuran, ekranın sevilen yüzü Derya Baykal, yeniliklerle dolu programı ile hafta içi her gün teve2’de seyirciyle buluşuyor. Ekranların en dinamik, kadın seyirciyle en etkili ve en interaktif ilişki kuran sunucusu Derya Baykal, yepyeni bir vizyonla ele alınan programı ile gündüz kuşağına farklı bir soluk getiriyor.
Kadınların keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak bu programda; sağlıktan, modaya, el işinden, ev işine, ev ekonomisinden, yemek yapımına, pratik önerilerden, püf noktalarına kadar yok yok. Özenle seçilmiş konu ve konuklar, yapımı kolay hobi projeleri ve çok daha fazlası Derya Baykal’la Gülümse’de izleyicileri bekliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.