Derya Baykal’la Gülümse 7 Şubat 2017

Derya Baykal’ın sunuculuğunu yaptığı teve 2 programı olan Derya Baykal’la Gülümse 7 şubat pazartesi günü yepyeni konuklarıyla teve 2’de ekranlar geliyor.
Derya Baykal’la Gülümse 13:50’de teve2’de

Kadınların keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak bu programda; sağlıktan, modaya, el işinden, ev işine, ev ekonomisinden, yemek yapımına, pratik önerilerden, püf noktalarına kadar yok yok. Özenle seçilmiş konu ve konuklar, yapımı kolay hobi projeleri ve çok daha fazlası Derya Baykal’la Gülümse’de izleyicileri bekliyor.

Derya Baykal’la Gülümse, bugün yine dopdolu içeriği ile teve2 ekranlarında…

Derya Baykal’la Gülümse’nin 7 Şubat Salı günü konukları:

Uzman Eczacı ve Fitoterapi Uzmanı Metin Uyar konuğumuz olacak. Bize iyilik halini ve bağışıklık sistemini güçlendirici formülleri anlatacak.

Hobide Nurgün Tezcan, çocuk elbisesi yapımını gösterecek.

Gülümseten Fikirler’de Derya Baykal ve Sibel Yüksel, tel çırpıcıdan bebek yapımını gösterecek.

Kadın hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı, Prof. Dr. Mustafa Bahçeci, tüp bebek tedavisini ve yenilikleri anlatacak.

Derya Baykal’la Gülümse Teve 2 ekranlarında yer alan Derya Baykal’ın programıdır. Derya Baykal’ın sunumu ve uzman konukların yer aldığı canlı yayınlanan program bugün aynı saatinde teve 2’de Derya Baykal’la Gülümse son bölüm yine dopdolu bir gün geçirecek. Derya Baykal’la Gülümse programında el işi örgü, cilt bakımı, sağlık ve bebek sağlığı hakkında bilgiler yer alıyor.

Yıllardır renkli ve sempatik sunumu ile kadın izleyicinin gönlünde taht kuran, ekranın sevilen yüzü Derya Baykal, yeniliklerle dolu programı ile hafta içi her gün teve2’de seyirciyle buluşuyor. Ekranların en dinamik, kadın seyirciyle en etkili ve en interaktif ilişki kuran sunucusu Derya Baykal, yepyeni bir vizyonla ele alınan programı ile gündüz kuşağına farklı bir soluk getiriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.