Derya Baykal’la Gülümse 9 Şubat 2017

Derya Baykal’la Gülümse bugünkü bölümde uzman konuklar ekranlara geliyor. Derya Baykal’la Gülümse 9 Şubat Perşembe günü yayını teve2 ekranlarında.

Derya Baykal’la Gülümse hafta içi her gün 13.50’de Teve2’de

Kadınların keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak bu programda; sağlıktan, modaya, el işinden, ev işine, ev ekonomisinden, yemek yapımına, pratik önerilerden, püf noktalarına kadar yok yok. Özenle seçilmiş konu ve konuklar, yapımı kolay hobi projeleri ve çok daha fazlası Derya Baykal’la Gülümse’de izleyicileri bekliyor.

Derya Baykal’ın dünkü bölümünde yer alan konuklar güncellenecek
Doğal Yaşam ve Beslenme Koçu Gülden Kılınç, doğal ürünleri, bu ürünlerin nerede daha ucuza bulunabildiğini, doğru çocuk beslenmesini anlatacak.

Mutfakta Sıla Uçan, fasulye turşulu mısır unu keki ve pudingli kurabiye hazırlayacak.
Hobide Gülbeyaz Akaz, bere ve boyunluk yapımını gösterecek.
Gülümseten Fikirler’de Derya Baykal ve Sibel Yüksel, Sevgililer Günü için hediye alternatiflerinden sevgili gülü yapımını ve takı tabağı yapımını gösterecek.

Medikal Estetik Hekimi Dr. Nihat Dik, saç botoksunu ve sonuçlarını anlatacak.

Derya Baykal’la Gülümse Teve 2 ekranlarında yer alan Derya Baykal’ın programıdır. Derya Baykal’ın sunumu ve uzman konukların yer aldığı canlı yayınlanan program bugün aynı saatinde teve 2’de Derya Baykal’la Gülümse son bölüm yine dopdolu bir gün geçirecek. Derya Baykal’la Gülümse programında el işi örgü, cilt bakımı, sağlık ve bebek sağlığı hakkında bilgiler yer alıyor.

Yıllardır renkli ve sempatik sunumu ile kadın izleyicinin gönlünde taht kuran, ekranın sevilen yüzü Derya Baykal, yeniliklerle dolu programı ile hafta içi her gün teve2’de seyirciyle buluşuyor. Ekranların en dinamik, kadın seyirciyle en etkili ve en interaktif ilişki kuran sunucusu Derya Baykal, yepyeni bir vizyonla ele alınan programı ile gündüz kuşağına farklı bir soluk getiriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.