Esra Erol 27 Aralık Adana Engelsiz Yaşam Vakfı

Adana Engelsiz Yaşam Vakfı sorumlusu Esra Erol’a katılan Adanalı bir anneyle iletişim kurdu. Hergün evinden bir araçla alınıp fizik tedavi sonrasında evine bırakılacak.

Anneye bu mutluluğu veren Vakıf’ın yanı sıra bir doktorda onlara yardım edecek. Esra Erol bu tp yardımları sürekli yapmaktadır.

Esra Erol 27 Aralık salı günü Adana’daki Engelsiz Yaşam Vakfı sorumlusuyla görüşerek, hayatı tek başına omuzlamış bir kadına yardım etti. Henüz 22 yaşında ve engelli bir çocuk annesi olan Merve hanıma yardım kolları açıldı.

Esra Erol hafta içi hergün ATV ekranlarında insanları tanıştırıp evlendirmeye devam ediyor. İzdivaç programlarının en köklülerinden olan Esra Erol‘da hafta içi her akşam ATV ekranlarında izlenme rekorları kırmaya devam ediyor.


Etiketler:

Esra Erol 27 Aralık Adana Engelsiz Yaşam Vakfı (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Nuri dedi ki:

    Spina Bifida’lı ZEHRA’M için ;Sn.Esra Erol’a ULAŞMAK istiyoruz,ulaşamıyoruz..SESİMİZİN DUYURULMASI için ricamız..
    TARSUS’ta ikamet ediyoruz.Buradaki TERAPİLER yetersiz kalıyor..Lütfen,yardımcı olunuz.
    Yeni Yılın MÜJDESİ olması dileklerimle DEDESİ
    Selamlar,Saygılar..

Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online