Evleneceksen Gel 10 Şubat Solmaz ve Maskeli Talibi

Evleneceksen Gel son bölümde maskeli bir damat adayı stüdyoya geldi. Bir iki aydır Solmaz’ı takip ettiğini söyleyen talibi maskenin ardında kimliğini sır gibi sakladı. 27 yaşında olan gizli talip bakalım kim çıkacak.

Evleneceksen Gel’de çıkan maskeli talibi Solmaz beni tanımasın diye kaçtım dedi. Solmaz’ın tanıdığı biri olduğu söyleniyor. Solmaz’a gelen talibi varken, Nurullah ve Kaan yine tartışmaya başladı.

Solmaz’ın talibi, En iyi Benim programından tanıdığımız Mustafa çıktı.

Türkiye’nin en güvenilir ismi Seda Sayan ve Türkiye’nin özü sözü bir ismi Uğur Arslan’ın renkli sunumuyla ekrana gelecek olan, hayallerin gerçekleşeceği Evleneceksen Gel’i sakın kaçırmayın.

Evlenmek isteyip bir türlü aradığı mutluluğu bulamayanların programı olan Evleneceksen Gel son bölüm yeni yuvalar kurmaya devam ediyor. Show Tv ekranlarının sevilen izdivaç programı hafta içi her gün Uğur Arslan ve Seda Sayan’ın sunumuyla 15:00’de Show TV’de


Etiketler:
Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online