Evleneceksen Gel 12 Ocak Solmaz Nurullah’a ne cevap verecek?

Evleneceksen Gel Solmaz’ın Nurullah’a cevabı ne olacak? Nurullah’la bir türlü anlaşamayan Solmaz, Kaan’la da görüşmüş ama uzlaşamamıştı. Şimdi Kaan’a başka talip gelince Nurullah’a geri dönen Solmaz’ın Nurullah’a cevabı ne olacak? Bu durumdan rahatsız olan Kaan, Fatma’nın annesinin elini öpüyor, ancak Solmaz’a laf atmadan duramıyor.

Evleneceksen Gel’in son günlerde gözde olan çiftleri Kaan Fatma, Solmaz Nurullah kararları ne olacak hep birlikte bugün göreceğiz.

Evlenmek isteyip bir türlü aradığı mutluluğu bulamayanların programı olan Evleneceksen Gel son bölüm yeni yuvalar kurmaya devam ediyor. Show Tv ekranlarının sevilen izdivaç programı hafta içi her gün Uğur Arslan ve Seda Sayan’ın sunumuyla 15:00’da


Etiketler:

Evleneceksen Gel 12 Ocak Solmaz Nurullah’a ne cevap verecek? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Yağmur dedi ki:

    Solmaz kaandan vaz gecme tüm gebze halkı ve romanlar sizle

Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online