Evleneceksen Gel 16 Ocak Kaan ve Solmaz Ne Yapacak?

Evleneceksen Gel 16 Ocak pazartesi günü neler yaşanıyor, Nurullah ve solmaz ilişkisi bir neticeye kavuşacak mı? Solmaz ve Nurullah arasında dönen bu anlaşmazlık ve güvensizlik son bulacak mı bugün göreceğiz.

Evleneceksen Gel programında Kaan ve Solmaz birbirine aşık olduğunu itiraf etmişti ancak ikisi farklı adaylarla görüşüyor. Kaan ve Solmaz yanlarındaki Nurullah ve Fatma’yı bırakıp yeniden bir araya gelecekler mi? İzleyici yorumlarını bekliyoruz sizce nasıl olmalı?

Evlenmek isteyip bir türlü aradığı mutluluğu bulamayanların programı olan Evleneceksen Gel son bölüm yeni yuvalar kurmaya devam ediyor. Show Tv ekranlarının sevilen izdivaç programı hafta içi her gün Uğur Arslan ve Seda Sayan’ın sunumuyla 15:00’da


Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online