Evleneceksen Gel 18 Ocak Fatma Tayfun’la Görüşecek mi

Evleneceksen Gel Kaan ve Solmaz kördüğümü nasıl çözülecek? Fatma, Kaan’la yolunu ayırıyor. Çıkmaz bir döngüye giren bu ilişkinin sonu ne olacak? Emrah’ın oğlu Tayfun, bu ilişki böyle giderse ben Fatma ile görüşmek istiyorum dedi.

Tayfun, Kaan yüzünden kendisini terk eden Fatma’yla yüzleşmek istedi. Kaan daha önceden bu konu neden açılmadı şimdi neden konuşuyorsun dedi. Fatma, ben tabi ki Tayfun’la görüşmek istemiyorum dedi.

Evlenmek isteyip bir türlü aradığı mutluluğu bulamayanların programı olan Evleneceksen Gel son bölüm yeni yuvalar kurmaya devam ediyor. Show Tv ekranlarının sevilen izdivaç programı hafta içi her gün Uğur Arslan ve Seda Sayan’ın sunumuyla 15:00’da


Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online