Evleneceksen Gel 19 Ocak Fatma Roman Dansı

Evleneceksen Gel Fatma, Roman Dansıyla Solmaz’a meydan okudu. Fatma sürekli hünerlerini sergilemeye devam ederken Kaan’la arasında neler olacak ayrılacak mı yoksa devam mı edecek? Evleneceksen Gel son bölümde neler yaşandı hepsi video detaylarında yer almaktadır.

Evleneceksen Gel 2. olayı, Gürkan ve Güzel arasında yaşanıyor. Gürkan nasıl bir işe bulaştığını bir türlü çıkaramıyor. Güzel’in sürekli ağlamasından dolayı Gürkan ne yapacağını bilmiyor. Ayrıca gelen yorumlar Güzel’i desteklerken kendini kaybeden Güzel çok ağır konuştu.

Evlenmek isteyip bir türlü aradığı mutluluğu bulamayanların programı olan Evleneceksen Gel son bölüm yeni yuvalar kurmaya devam ediyor. Show Tv ekranlarının sevilen izdivaç programı hafta içi her gün Uğur Arslan ve Seda Sayan’ın sunumuyla 15:00’da


Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online