Evleneceksen Gel 20 Ocak Solmaz ve Kaan Aşkı Yeniden Alevleniyor

Evleneceksen Gel 20 Ocak Cuma günü Kaan ve Solmaz arasında dün bir konuşma gerçekleşti. Kaan özel odada konuşacaksak konuştuğumuz şeylerden vazgeçecek misin sorusunu sorarken gülümsedi. Bunu gören loca adayları Kaan’a konuşması konusunda baskı yaptılar. Kaan’ın naz yaptığını söylediler, ancak Kaan mantıklı düşünmeye çalışıyorum dedi.

Nurullah, bu konu biraz daha ilerlesin bende konuşacağım dedi. Solmaz, Kaan’a aşkını itiraf etti peki Kaan özel oda görüşmesi yapınca fikri değişecek mi? Nurullah bugün görüştüğü Cansel’in isimliğini yakasına takmış.

Evlenmek isteyip bir türlü aradığı mutluluğu bulamayanların programı olan Evleneceksen Gel son bölüm yeni yuvalar kurmaya devam ediyor. Show Tv ekranlarının sevilen izdivaç programı hafta içi her gün Uğur Arslan ve Seda Sayan’ın sunumuyla 15:00’da


Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online