Evleneceksen Gel Solmaz’la Kaan Birbirini Seviyor Solmaz Nurullah’ı Kabul Edecek mi?

Evleneceksen Solmaz Nurullah’a son bir şans verecek mi, akşam yemeğinin ardından dans eden ikili arasında neler yaşandı? Son günlerde tüm Türkiye ikisinin vereceği kararı dört gözle bekliyordu ve sona gelindi. Evleneceksen Gel’de beklenen tarihi karar anında Nurullah yazmanın bir önemi var demişti ve onu anlatıyor.

Solmaz ve Nurullah arasında neler yaşanacak, Solmaz bir türlü inanmadığı Nurullah’a ne diyecek? Ben 1.5 ay Kaan’la bir görüşme yaşadım duygularım ona karşı, duygularım bitmedi dedi. Kafası karışık olan solmaz ne karar verdi hepsi videoda yer almaktadır.

Evlenmek isteyip bir türlü aradığı mutluluğu bulamayanların programı olan Evleneceksen Gel son bölüm yeni yuvalar kurmaya devam ediyor. Show Tv ekranlarının sevilen izdivaç programı hafta içi her gün Uğur Arslan ve Seda Sayan’ın sunumuyla 15:00’da


Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online