Fatmagül Tatilde 3.Bölüm 1 Nisan 2017

Fatmagül Tatilde 3.Bölüm’de aşkın, lezzetin ve kültürün tarifi Roma’ya giden Fatmagül, sokakları didik didik ediyor. Tarihi eserler ve pazarları dolaşıyor.

Fatmagül Fakı, programın 3’üncü bölümünde Avrupa’ya; İtalya’nın başkenti Roma’ya gidiyor. Roma sokaklarında İtalyanlarla İtalyanca konuşuyor, Aşk Çeşmesi’nde dilek tutuyor, bir restoranın mutfağına girip pizza yapıyor, lejyoner askeriyle bilek güreşine tutuşuyor. Sosyal medyada ‘fatmagultatilde’ hesaplarındaki takipçilerinin önerileri eşliğinde rotasını çiziyor. Şimdi bu eğlenceli, mizah dolu, heyecan verici geziye eşlik etme sırası Show TV izleyicisinde…

Fatmagül gezgin… Fatmagül meraklı… Fatmagül neşeli… Fatmagül esprili… Dünyayı bir kez de onunla görmeye, gezmeye, öğrenmeye, keşfetmeye hazır mısınız? Fatmagül Fakı, enerjik sunumuyla Uzakdoğu’nun egzotik mutfaklarından Avrupa’nın sofistike yaşamına; Afrika’nın vahşi doğasından Amerika’nın büyülü dünyasına pek çok noktaya gidecek.

Gezerken bir yandan da tüm bu seyahatlerin nasıl ekonomik yapılacağının, nerede lokal lezzetlerin tadılacağının ipuçlarını verecek; o şehre, bölgeye dair tarihsel ve kültürel bilgileri de seyirci ile paylaşacak. Ayrıca Fatmagül, bu seyahatlerini de seyircilerin istekleri doğrultusunda yapacak. Seyirci nereyi görmek isterse oraya gidecek, onların sosyal medyadan önerdiklerini deneyimleyecek.

Bu Haberi Okudunuz mu? Nurselin Evi 15 Şubat 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.