Gardırop Savaşları 1 Aralık Triko Şıklığı 114.Bölüm Fox Tv

Gardırop Savaşları 1 aralık 2016 konsepti Triko şıklığı oluyor. Kızlar bu konsept için ayakkabıları kendi gardırobundan seçecek. Gardırop Savaşları dünkü bölümde güzel bir çekişme olmuştu ve bu çekişmenin sahibi Didem oldu peki bugün Didem bugünde birinciliğini koruyabilecek mi?

Gardırop Savaşları yeni bölümünde yer alacak triko şıklığı konseptine uygun kombin hazırlayacak olan kızlar nerede alışveriş yapacak?

Gardırop Savaşları Kim Birinci Oldu?
Gizem 15
Fatma 14
Didem 12
Esra 12
Aycan 9
Gardırop savaşları bugünkü bölüm birincisi Gizem oldu
Türkiye’nin moda programı Gardırop Savaşları son bölüm hafta içi her gün 12:45’de Fox’ta! 5 bayan yarışmacı ve 3 jurisiyle ekranlara gelen Gardırop Savaşları yarışmasının bölüm özetleri sitemizde yer almaktadır. Gün içerisinde belirlenen bütçeyle alışveriş mekanlarında zamana karşı yarışan kızlar her gün farkı bir semtte alışveriş yapıyor.


Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online