Gardırop Savaşları 10 Şubat Kim Elendi

Gardırop Savaşları 10 Şubat Cuma günü eleme heyecanı yaşanıyor. Emine ve Didem 56 puanda kalıyor. Her yarışmacı için birer insiyatif kullanılması gerektiğini söyleyen juri üyeleri kimi eleyecek?

Gardırop Savaşları 10 Şubat Kim Elendi?
Gizem
Didem
Seren
Emine elendi
Yağmur diskalifiye oldu

Her gün kendilerine verilen bütçe ile İstanbul’un belli başlı semtlerinde alışverişe çıkacak olan yarışmacılarımız 2 saat içinde bütçelerini aşmadan o günün konseptini oluşturmak zorunda…

Her haftanın son günü büyük finalin yaşanacağı bu görkemli programın jüri koltuğunda tarzı ve zarafetiyle göz kamaştıran ünlü sunucu Gül Gölge Saygı; dünyaca ünlü, yetenekli ve genç tasarımcı Raşit Bağzıbağlı ve ünlü tasarımcı, köşe yazarı Ayşe Brav bulunuyor.

Türkiye’nin moda programı Gardırop Savaşları son bölüm hafta içi her gün 12:45’de Fox’ta! 5 bayan yarışmacı ve 3 jurisiyle ekranlara gelen Gardırop Savaşları yarışmasının bölüm özetleri sitemizde yer almaktadır.

Haftanın finalinde bir genç kız büyük ödüle ve hayallerine veda ederken yeni bir yarışmacıya hem Gardırop Savaşları evinin, hem de modanın kapıları açılıyor.

Gardırop Savaşları hafta İçi Her Gün 12.45’de FOX’ta!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.