Gardırop Savaşları 116.Bölüm 5 Aralık 2016

Gardırop savaşları 5 aralık yeni bölümüyle bugün Show Tv’de. Yeni gelen yarışmacı 20 yaşında ama eski kafa diye eleştiren kızlar bakalım bugün nasıl giyinecek. Diğer kızlarla elektrikleri tutmayan yeni yarışmacı bu hafta yarışmacı olarak kalabilecek mi bakalım.

Gardırop Savaşlarında bu hafta anlamsız bir gerginlik olacak. Yeni gelen yarışmacıya ısınamayan yarışmacılar bu hafta neler yapacak bakalım.

Türkiye’nin moda programı Gardırop Savaşları son bölüm hafta içi her gün 12:45’de Fox’ta! 5 bayan yarışmacı ve 3 jurisiyle ekranlara gelen Gardırop Savaşları yarışmasının bölüm özetleri sitemizde yer almaktadır. Gün içerisinde belirlenen bütçeyle alışveriş mekanlarında zamana karşı yarışan kızlar her gün farkı bir semtte alışveriş yapıyor.


Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online