Gardırop Savaşları 118.Bölüm 7 Aralık 2016

Gardırop Savaşları 7 Aralık 2016 çarşamba bölümü dün düşük puan alan Işılay ve Didem bugün puanları eşitlemek zorunda aksi halde cuma günü ikisinden birisi yarışmaya veda edecek.

Diğer kızlar aldığı puanların rahatlığıyla salına salına alışveriş yaparken onların daha fazla çalışması gerekiyor.

Gardırop Savaşları Kim Kaç Puan Aldı
Gizem 13
Aycan 12
Didem 12
Işılay 9
Fatma 6

Günün birincisi Gizem olurken sonuncusu da Fatma oldu. Yarının kombini Yağmur Çizmesi olacak.
Türkiye’nin moda programı Gardırop Savaşları son bölüm hafta içi her gün 12:45’de Fox’ta! 5 bayan yarışmacı ve 3 jurisiyle ekranlara gelen Gardırop Savaşları yarışmasının bölüm özetleri sitemizde yer almaktadır.

Gün içerisinde belirlenen bütçeyle alışveriş mekanlarında zamana karşı yarışan kızlar her gün farkı bir semtte alışveriş yapıyor.


Gardırop Savaşları 118.Bölüm 7 Aralık 2016 (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Nihal dedi ki:

    Gardrop savaşları saatini değiştirin lütfen eşim o saatte eve geliyor ve haberleri açıyor bende kaçırıyorum lütfen lütfen lütfen. ……

Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online