Gardırop Savaşları 13 Şubat 2017

Gardırop savaşları yeni bölümüyle 13 ocak pazartesi günü Fox Tv’de ekranlara geliyor. Bugünkü konsept mini gece elbisesi olacak. Yeni gelen yarışmacı Alina’nın kıyafetleriyle dalga geçen kızlar bakalım nasıl geyinecek.

Gardırop Savaşları yeni bölümüyle pazartesi 14.15’te FOX’ta!

Türkiye’nin moda programı Gardırop Savaşları son bölüm hafta içi her gün 12:45’de Fox’ta! 5 bayan yarışmacı ve 3 jurisiyle ekranlara gelen Gardırop Savaşları yarışmasının bölüm özetleri sitemizde yer almaktadır.

Her haftanın son günü büyük finalin yaşanacağı bu görkemli programın jüri koltuğunda tarzı ve zarafetiyle göz kamaştıran ünlü sunucu Gül Gölge Saygı; dünyaca ünlü, yetenekli ve genç tasarımcı Raşit Bağzıbağlı ve ünlü tasarımcı, köşe yazarı Ayşe Brav bulunuyor.

Haftanın finalinde bir genç kız büyük ödüle ve hayallerine veda ederken yeni bir yarışmacıya hem Gardırop Savaşları evinin, hem de modanın kapıları açılıyor.

Gardırop Savaşları hafta İçi Her Gün 12.45’de FOX’ta!


Gardırop Savaşları 13 Şubat 2017 (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. asya dedi ki:

    gardırop savaşları çok seviyoruz bizim bile izliyoruz

Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online