Gardırop Savaşları 146.Bölüm 16 Ocak Beyaz Konsepti

Gardırop Savaşları 16 Ocak pazartesi bölümünde kızlar Kadıköy’de alışveriş yapacak. Kadıköy’de “Beyaz” konseptiyle kıyasıya bir mücadele sergilenecek. Geçtiğimiz hafta gelip aynı hafta elenen Emire yerine bu hafta kim gelecek bakalım. Demirbaş yarışmacıları koltuğundan etmeyi başarabilecek mi henüz belli değil.

Gardırop savaşları yarışmacıları kim birinci oldu
Gizem
Didem
Fatma
Aycan
Türkiye’nin moda programı Gardırop Savaşları son bölüm hafta içi her gün 12:45’de Fox’ta! 5 bayan yarışmacı ve 3 jurisiyle ekranlara gelen Gardırop Savaşları yarışmasının bölüm özetleri sitemizde yer almaktadır.

Gün içerisinde belirlenen bütçeyle alışveriş mekanlarında zamana karşı yarışan kızlar her gün farkı bir semtte alışveriş yapıyor.


Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online