Gardırop Savaşları 15 Aralık 123.Bölüm Fox Tv

Gardırop Savaşları 15 Aralık 2016 bölümünde Aygül’ün Aycan’ı zevksiz bulduğu konusu’da gündemdeydi bu duruma karılık olarak juriden cevabını alan Aygül ne dedi?

Gardırop Savaşlarında Didem’in Fatma’ya yardım ettiği konusu ortaya çıktı ve bu durum juri üyeleri tarafından gündeme geldi. Didem’in bu uyarıdan sonra durumu ne olacak yarın göreceğiz.

Gardırop Savaşları kim kaç puan aldı?
Aycan
Gizem
Aygün
Fatma
Didem

Türkiye’nin moda programı Gardırop Savaşları son bölüm hafta içi her gün 12:45’de Fox’ta! 5 bayan yarışmacı ve 3 jurisiyle ekranlara gelen Gardırop Savaşları yarışmasının bölüm özetleri sitemizde yer almaktadır.
Gün içerisinde belirlenen bütçeyle alışveriş mekanlarında zamana karşı yarışan kızlar her gün farkı bir semtte alışveriş yapıyor.


Gardırop Savaşları 15 Aralık 123.Bölüm Fox Tv (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. engin aydın dedi ki:

    merhabalar..gardrop savaşları programını, yayın saatinin çok uygun olmayan bir zaman diliminde olması nedeniyle(çok geç) izleyemiyoruz..(özellikle sonunda eve dönüş saatine denk gelmesi nedeniyle hep kaçırıyoruz)..BU nedenle yayın saatinin erkene alınmasını rica ediyorum..Bir önerim de kaçıranlar için tekrarının verilmesi olacaktır..Önerilerimin dikkate alınması dileğiyle şimdiden teşekkürler..

Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online