Gardırop Savaşları 2 Aralık Kim Elendi

Gardırop Savaşları kızları bugün yine Taksim’de alışveriş yapıyor. Kızlar Fatma ve Esra’nın gitmesini isterken Aycan’da Didem’in gitmesini istediğini belli ediyor. Ancak bu istek onların demesiyle değil oylamayla meydana geliyor. Gardırop savaşlarında bugünkü alınan puanlar kimin gideceğini belli edecek.

Kızlar arasında bu hafta ciddi bir çekişme oluyor ve haftanın final günü geldi çattı. Bugün puanları toplama zamanı ve enden kimin ayrılacağı belli olacak.

Gardırop Savaşları Kim Elendi?
Gizem
Fatma
Didem
Esra
Aycan
Gardırop savaşlarında bu hafta sadece bir kere birinci olmayı başaran Gizem veya en baştan beri programda olan Aycan elenir mi?
gardirop-savaslari-kim-elendi
Türkiye’nin moda programı Gardırop Savaşları son bölüm hafta içi her gün 12:45’de Fox’ta! 5 bayan yarışmacı ve 3 jurisiyle ekranlara gelen Gardırop Savaşları yarışmasının bölüm özetleri sitemizde yer almaktadır. Gün içerisinde belirlenen bütçeyle alışveriş mekanlarında zamana karşı yarışan kızlar her gün farkı bir semtte alışveriş yapıyor.


Gardırop Savaşları 2 Aralık Kim Elendi (5 Yorum)

Yorum Yaz

 1. xeyal dedi ki:

  Aycan elenmesin

 2. j dedi ki:

  kim elendi kizlar cevap verin

 3. cansu dedi ki:

  kim elendi kizlar cevap verin

 4. Meryem dedi ki:

  Fatma aycan birtanesiniz

 5. Dila dedi ki:

  Aynen cevap verin 2 Aralıkta izleyemedim.😢😢

Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online