Gardırop Savaşları 23 Ocak Saati değişti

Gardırop Savaşları yeni saatiyle hafta içi 12:45’de Fox TV’de ekranlara gelecek. Gardırop savaşlarında bugün alışverişi ilk tamamlayan isim Didem olurken, Seren kombin seçiminde zor anlar yaşıyor.
Gardırop Savaşları 23 ocak pazartesi yeni bir yarışmacı gelecek. Yarışmaya tutunamayan Fatoş yerine gelen isim kim olacak?

Gardırop Savaşları puan durumu
Aycan 13
Gizem 13
Fatoş 12
Didem 11
Seren 15 ( Gardırop savaşlarında bir ilk yaşandı ve yeni yarışmacı ilk gün 3 juri üyesinden de tam puan aldı.)

Her gün kendilerine verilen bütçe ile İstanbul’un belli başlı semtlerinde alışverişe çıkacak olan yarışmacılarımız 2 saat içinde bütçelerini aşmadan o günün konseptini oluşturmak zorunda…

Türkiye’nin moda programı Gardırop Savaşları son bölüm hafta içi her gün 12:45’de Fox’ta! 5 bayan yarışmacı ve 3 jurisiyle ekranlara gelen Gardırop Savaşları yarışmasının bölüm özetleri sitemizde yer almaktadır.

Gardırop Savaşları 23 Ocak Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün 12.45’de


Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online