Gardırop Savaşları 27 Ocak Kim Elendi

Gelin Evi bugünkü bölümde kızlar Rockstar olup çılgın bir rock konserine gidecek. En iyi olmak için yarışan kızlar arasında bir kişi yarışmaya veda edecek.

Gardırop savaşlarında uzun bir süre sonra bir ilki yaşayan Selen, aldığı puanlarla evden gitmeyeceğini garantiledi. Peki bu durumda eve veda eden isim kim olur?

Gardırop Savaşları Kim Elendi
Aycan
Gizem
Fatoş
Didem
Seren

Her gün kendilerine verilen bütçe ile İstanbul’un belli başlı semtlerinde alışverişe çıkacak olan yarışmacılarımız 2 saat içinde bütçelerini aşmadan o günün konseptini oluşturmak zorunda…

Her haftanın son günü büyük finalin yaşanacağı bu görkemli programın jüri koltuğunda tarzı ve zarafetiyle göz kamaştıran ünlü sunucu Gül Gölge Saygı; dünyaca ünlü, yetenekli ve genç tasarımcı Raşit Bağzıbağlı ve ünlü tasarımcı, köşe yazarı Ayşe Brav bulunuyor.

Türkiye’nin moda programı Gardırop Savaşları son bölüm hafta içi her gün 12:45’de Fox’ta! 5 bayan yarışmacı ve 3 jurisiyle ekranlara gelen Gardırop Savaşları yarışmasının bölüm özetleri sitemizde yer almaktadır.

Haftanın finalinde bir genç kız büyük ödüle ve hayallerine veda ederken yeni bir yarışmacıya hem Gardırop Savaşları evinin, hem de modanın kapıları açılıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.