Gardırop Savaşları 29 Kasım 2016

Gardırop Savaşları 29 Kasım salı Fox Tv’de aynı saatinde ekranlara geliyor. Gelecek hafta şehir şehir dolaşacak olan Gardırop savaşları ekibi ne yazık ki bugünkü fragmanı yayınlamadı..

Gardırop Savaşları’nın yeni yarışmacısı Esra Çetin bakalım bu hafta programda kalmayı başarabilecek mi yoksa elenecek mi?
Gardırop Savaşları bugün kim birinci oldu
Aycan 11
Fatma 11
Esra 10
Gizem 9
Didem 8
Juri kararıyla Aycan ve Fatma günün birincisi oldu
Türkiye’nin moda programı Gardırop Savaşları son bölüm hafta içi her gün 12:45’de Fox’ta! 5 bayan yarışmacı ve 3 jurisiyle ekranlara gelen Gardırop Savaşları yarışmasının bölüm özetleri sitemizde yer almaktadır. Gün içerisinde belirlenen bütçeyle alışveriş mekanlarında zamana karşı yarışan kızlar her gün farkı bir semtte alışveriş yapıyor.


Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online