Gardırop Savaşları 30 Kasım Günün Konsepti Ne Kim Birinci Oldu

Gardırop Savaşları bugünkü bölümde kim birinci olacak? Gardırop Savaşları bugünkü fragman ne yazık ki yayınlanmadı. Onun yerine yeni gelen yarışmacı Esra’nın biyografi videosunu ekledik. Konumuza dönecek olursak, Gardırop Savaşları dünkü bölümde Aycan ve Fatma 11 puan alarak günün birincileri oldular peki dünkü çekişmenin ardından hangisi daha iyi puan alacak bugün göreceğiz.

Gardırop Savaşları bu hafta sonu il il dolaşacağı için fragmanları yetiştiremiyor.

Gardırop Savaşları bugün kim birinci oldu
Aycan
Fatma
Esra
Gizem
Didem
Türkiye’nin moda programı Gardırop Savaşları son bölüm hafta içi her gün 12:45’de Fox’ta! 5 bayan yarışmacı ve 3 jurisiyle ekranlara gelen Gardırop Savaşları yarışmasının bölüm özetleri sitemizde yer almaktadır. Gün içerisinde belirlenen bütçeyle alışveriş mekanlarında zamana karşı yarışan kızlar her gün farkı bir semtte alışveriş yapıyor.


Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online