Gardırop Savaşları 7 Şubat 2017

Gardırop Savaşları bugünkü bölümde Aycan’ın yerine gelen yarışmacı onu hiç aratmıyor ve yarışmaya yeni bir rekabet gelmiş.
Gardırop Savaşları yeni bölümüyle 12:45’te Fox’ta

Gardırop Savaşları Kim Birinci Oldu
Gizem
Didem
Seren

Gardırop Savaşlarında çok ktü bir hafta geçirdiğini söylediğimiz Aycan elendi!
Her gün kendilerine verilen bütçe ile İstanbul’un belli başlı semtlerinde alışverişe çıkacak olan yarışmacılarımız 2 saat içinde bütçelerini aşmadan o günün konseptini oluşturmak zorunda…

Her haftanın son günü büyük finalin yaşanacağı bu görkemli programın jüri koltuğunda tarzı ve zarafetiyle göz kamaştıran ünlü sunucu Gül Gölge Saygı; dünyaca ünlü, yetenekli ve genç tasarımcı Raşit Bağzıbağlı ve ünlü tasarımcı, köşe yazarı Ayşe Brav bulunuyor.

Türkiye’nin moda programı Gardırop Savaşları son bölüm hafta içi her gün 12:45’de Fox’ta! 5 bayan yarışmacı ve 3 jurisiyle ekranlara gelen Gardırop Savaşları yarışmasının bölüm özetleri sitemizde yer almaktadır.

Haftanın finalinde bir genç kız büyük ödüle ve hayallerine veda ederken yeni bir yarışmacıya hem Gardırop Savaşları evinin, hem de modanın kapıları açılıyor.

Gardırop Savaşları hafta İçi Her Gün 12.45’de FOX’ta!


Gardırop Savaşları 7 Şubat 2017 (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ızleyıcı dedi ki:

    cokguzelbırprogram

  2. Anonim dedi ki:

    aycanın olmayısı yarısmanın heyecanını kaybettırmısss

Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online