Gelin Evi 13 Şubat 2017

Gelin Evi haftanın ilk gününe 1 aylık evli Ayşe hanım’ın evinde başlıyor. Ayşe hanım rakiplerini evinde ağırlayacak.

Beş yeni gelinle haftaya merhaba diyecek olan “Gelin Evi”nde yarışmacılar ilk olarak 20 yaşında, 1 aylık evli restoratör Ayşe Demir’e konuk olacak. Ayşe Hanım’ın çeyizlerini serip düğün albümünü ve videosunu görücüye çıkaracağı programda, her zamanki gibi eğlence ve çekişme eksik olmayacak.
Nasıl bir gelinsiniz?
Bir kadın olarak yeterince bakımlı mısınız?
Saçınız, makyajınız ve kıyafetinizle ne kadar iddialısınız?
Peki ya ikramlarınız, konuk ağırlamanız? Ne kadar hamaratsınız?

Mutfaktaki hünerlerinizden ev dekorunuza, moda anlayışınızdan gelenek göreneklere kadar yeni gelin olarak her konuda yarışacaksınız.

Gelin Evi‘nin yeni bölümünde 20 yaşında, 1,5 yıllık evli, Sekreter Zübeyde Kurnaz’ın evine konuk olunuyor. Zübeyde Hanım’ın çeyizlerinin serilip, düğün fotoğraflarına bakılıp, videolarının da görücüye çıkacağı programda rekabet, eğlence ve çekişmeli dakikalar hiç eksik olmayacak!

Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 5 Tam Altın ve 5 Bilezik’i kazanmak için kıyasıya yarışacaklar.

Gelin Evi 10 Şubat Cuma günü saat 13.00’te Show TV’de


Etiketler:
Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online