Gelin Evi 18 Ocak 2017 Modelist Yasemin Karaca

Gelin evi’nde haftanın finaline yaklaşırken, Evde gerginlikte üst seviyeye çıkıyor. Bir kadın olarak yetince bakımlı ve kendinize güveniniz varsa sizde Gelin Evi’ne yarışmacı olarak katılabilirsiniz. Mutfaktaki hünerinizden, ev dekoruna, moda anlayışı, gelenek ve göreneklerinizle rakiplerinize meydan okuyacaksınız.

Gelin Evi bugünkü yarışmacısı 23 yaşında 7 aylık evli, Modelist Yasemin Karaca olacak. Evine konuk olan yarışmacılar, Yasemin hanım’ın çeyizleri, düğün fotoğrafları ve videolarına göz atacak.

Gelin Evi programı haftalık 5 yarışmacıdan oluyor ve en iyi olan haftalık ödülü kazanıyor. Show Tv ekranlarında yayınlanan Gelin Evi son bölüm gündüz kuşağı programını sitemizde takip edebilirsiniz.
Mutfaktaki hünerlerinizden ev dekorunuza, moda anlayışınızdan gelenek göreneklere kadar yeni gelin olarak her konuda yarışacaksınız.
Gelin Evi programı hafta içi her gün Show Tv’de yayınlanmaktadır.


Etiketler:
Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online