Gözüm Sende 15 Ocak 2017

Gözüm Sende yeni bölümde damat adayı annemin evinde yaşayacağız deyince olanlar oldu. Gelin adayları ben aynı evde kalmam dedi.

Gözüm Sende yarışması bu gece ATV ekranlarında
Can Ateşsaçan 33 yaşında yazılım şirketinde içerik editörü olarak çalışıyor. Hayata geleceğe insanlara umutla ve güler yüzle bakan bir insanım, kendim gibi bir arkadaş arıyorum dedi.

“Gözüm Sende” programında kadın yarışmacı, yüzlerini görmediği ancak hayatlarına şahit olduğu 4 erkek adaydan birini seçer. Bu seçimi gün boyu Gözüm Sende Evi’nden yapar. Seçmiş olduğu dört adayın hobilerine, ev, iş ve sosyal hayatına tanıklık eder. Seçici, adaylara çevresindeki kişilere sorular sordurur ve adayları yönlendirerek onlar hakkında bilgiler edinir. Seçici isterse bir yakınını yanına alır ve ondan adaylar arasında karar vermesi için yardımcı olmasını ister. Stüdyoda öncelikle kendine uygun olmayan iki kişiyi eler ve kalan iki kişi arasından yeniden seçim yapar.


Etiketler:
Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online