Kısmetse Olur 18 Ocak Tankut Tuğçe Aşkı Başlıyor

Kısmetse Olur’un demir başlarından Tankut eve dönmesiyle Tuğçe’yi kendine aşık etmeyi başardı. Beraber bir akşam yemeği ardından birbirine sarılan ikili arasında bugün neler yaşanacak aşık olacaklar mı göreceğiz.

kızlardan Gözde’ye kocaman demet bir gül geldi peki bu gülü gönderen isim kim olacak? Gözde’nin çiçeklerini parçalayan Boğaçhan ile aralarında son durum ne olacak ikili ayrılır mı? Kısmetse Olur 18 ocak perşembe günü çok heyecanlı olacak…

Kısmetse Olur hafta içi her gün yeni bölümüyle 12:15’te kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Kanal D ekranlarının sevilen programı izlenme rekorlarıyla gündüz kuşağına deva ediyor. Kısmetse Olur son bölüm özetlerini dizimedya.net adresinden takip edebilirsiniz.


Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online