Kısmetse Olur Melis ve Gökhan Sevgili Olur Mu?

Kısmetse Olur Melis ve Gökhan Sevgili Olur Mu sorusu yanıtını buldu. Geçen sezon yarışan Melis bu yıl eve kimin için gelmek istediğini söyledi ve herkes şok oldu. Geçtiğimiz sezona göre daha da çingene olan Melis, Gökhan’la sevgili olmak istiyor.

Ancak arada engeller var, bu engelleri aşmak için her türlü planı yapacak kapasitede olan Melis ne yapacak?

rabia-melisi-kiskaniyor-mu
Gökhan Melis ve Rabia arasında seçim yapmak zorunda kalırsa kimi seçecek hepsi videoda detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kısmetse Olur son bölümler ve önemli gelişmelerin özetlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Rabia ile arasını bozup ortalığı karıştırmak isteyen Melis amacına ulaşabilecek mi Peki ya Rabia, Melis’i kıskanıyor mu izleyip görelim. İki kadın bir erkeği paylaşamayacak.


Etiketler:

Kısmetse Olur Melis ve Gökhan Sevgili Olur Mu? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. jennet dedi ki:

    Ayyy bu melis pisgologi pozukdan yar olormi radisim yali hanim hanimjik guler yuzli iy kalipli kiz barken gogan sende kafani topla

Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online