Nurselin Evi 1 Şubat havuç dolması

Nurselin Evi 1 şubat yeni ayın ilk konukları Psikolog – Yazar Doğan Cüceloğlu ve Pınar Ös oluyor. Pınar hanım lezzetli tariflerin sırlarını verirken, Psikolog – Yazar Doğan Cüceloğlu anne ve baba olmak konusunda sohbet ediyor.

Nursel Ergin, “Nurselin Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği Nurselin Evi hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. Nurselin Evinde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel’in Evi‘nin bugünkü ilk konuğu Pınar Ös, lezzetli yemekleriyle mutfağı ısıtıyor. Pınar Hanım, kendine has tariflerinden tava ve havuç dolması yapımını gösteriyor. Nursel Ergin, ikinci konuğu Psikolog – Yazar Doğan Cüceloğlu ile ise anne – baba olmak üzerine sohbet ediyorlar.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan Nursel’in Evi sıcak atmosferiyle 30 ocak pazartesi günü saat 12.00’de Show TV’de!


Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online