Nurselin Evi 10 Şubat 2017 Osmanlı Mutfağı

Nursel Engin’in yemek programı Nursel’in Evi bugün Osmanlı Mutfağından lezzetli yemekleri ekranlara getirecek. Osmanlı Mutfağı konusunda ün kazanmış ve ödüllü olan şef Yunus Emre Akkor’un sunumuyla tarifler 11:45’te Show TV’de

Nurselin Evi Osmanlı Mutfağı Tarifleri
Kırma Tavuk Kebabı
Sarımsaklı Pilav
Mastabe
Helva-i Hakani tarifleri yarın 11.45’te Show TV’de.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 2 Şubat Perşembe günü saat 12.00’de Show TV’de!

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. Nurselin Evi bugünnde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.


Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online