Nurselin Evi 13 Ocak Özgür Şef Brezilya Usulü Et

Nurselin Evi 13 ocak cuma Özgür Şef konuk olacak. Özgür Şef’in sunumuyla birbirinden lezzetli et yemekleri yapılıyor. Bu lezzetli yemeklerin tariflerini almak için videoya göz atabilirsiniz.

Nurselin Evi Özgür Şef tarifleri
Dana Kaburga
Mergez Köfte
Brezilya Usulü Et

Günün ikinci konuğu Varis ve Damar Cerrahisi Uzmanı Prof.Dr. Murat Aksoy çok yakında Nursel’in evinde her hafta ekranlara gelecek.

Nursel Engin’in sunduğu Nursel’in evi adlı yemek programı bugün 11:45’te Show Tv’de
Show Tv’de iki sezondur devam eden Nursel’in Mutfağı yeni sezonda format değişikliğinin yanı sıra isim değişikliği de yaptı. Nurselin evi bugün saat 11:45’te Show Tv ekranlarında.

Nurselin evinde artık iki çeşit yemek yapılıyor. Geriye kalan sürede sağlık diyet ve sporla alakalı konular işleniyor. Nursel Engin ile Nursel’in evi hafta içi her gün Show TV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.


Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online