Nurselin Evi 14 Şubat 2017 Tülin İriş’in şık hırka örgüsü

Nurselin evi 14 şubat salı günü sevgililer gününe özel konukları ve tarifleriyle ekranlara geliyor. Bugünkü bölümde evli çift Derya ve Eren Yılmaz günün menüsünü hazırlayacak.

Nursel’in Evi 11:45’te Show TV’de

Nursel Ergin, kadınları ekrana kilitleyen programı Nurselin Evinde, Sevgililer Günü’nü Derya ve Eren Yılmaz çiftiyle kutlayacak. Derya Hanım, eşi Eren Bey için gül mantısı yaparken Eren Bey de eşi için Ali nazik hazırlayacak. Örgü tasarımcısı Tülin İriş’in şık hırka örmeyi göstereceği programın son konuğu beslenme ve diyet uzmanı Çağatay Demir ise bel çevresinin neden kalınlaştığını, ideal bel ölçüsünün ne olması gerektiğini anlatacak.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 2 Şubat Perşembe günü saat 12.00’de Show TV’de!

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. Nurselin Evi bugünnde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel’in Evi hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Bu Haberi Okudunuz mu? Nurselin Evi 17 Şubat 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.