Nurselin Evi 15 Şubat Suna Dumankaya Mutfak

Nursel’in Evi 15 şubat perşembe günü mutfakta pratik bilgiler uzmanı Suna Dumankaya’yı konuk ediyor. Suna hanımın pratik bilgileriyle bugün Show TV’de
Nurselin Evi 15 Şubat 2017 Çarşamba 12:00’de

Kadın kuşağının sevilen programlarından Nursel’in Mutfağında Nursel Ergin ilk olarak Yelda Bedir ile geleneksel bir Kilis yemeği olan teşrube ile mücver severler için farklı bir alternatif olan karnabahar mücveri yapacak.

İkinci bölümde ise HT Magazin yazarı bitki bilim ve güzellik uzmanı Suna Dumankaya, mutfaktaki malzemelerle yapılabilecek doğal güzellik formülleri verecek.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 15 Şubat çarşamba günü saat 12.00’de Show TV’de!

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. Nurselin Evi bugünnde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel’in Evi hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.