Nurselin Evi 2 Aralık Çay Saati

Nurselin Evi çay saati bugün ekranlara gelecek. Her cumartesi çay saati menüsü hazırlanan Nurselin Evinde bugün neler pişecek neler… Merve Ünal ile bugün İki Renkli Katmer Poğaça, Tiramisu Browni, Çıtır Kasede Karışık Kızartma tarifleri ekranlara gelecek.

Nurselin evi çay saati menüsü
İki Renkli Katmer Poğaça
Tiramisu Browni
Çıtır Kasede Karışık Kızartma
nurselin-evi-cay-saati
Nurselin Evi Çay Saati konuğu ise Psikolog Tuğba Yağan ile insan psikolojisi hakkında bir sohbet gerçekleşiyor.
Psikolog Tuğba Yağan ile gerçekleşen sohbet konuları
kötü anıları silmek mümkün mü
anılar bastırılmalı mı
bağışlamalı mı

Nurselin evinde artık iki çeşit yemek yapılıyor. Geriye kalan sürede sağlık diyet ve sporla alakalı konular işleniyor. Nursel Engin ile Nursel’in evi hafta içi her gün Show TV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Show Tv’de iki sezondur devam eden Nursel’in Mutfağı yeni sezonda format değişikliğinin yanı sıra isim değişikliği de yaptı. Nurselin evi bugün saat 11:45’te Show Tv ekranlarında.


Etiketler:
Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online