Nurselin Evi 2 Ocak 2017

Nurselin Evi 2 Ocak konuğu Saliha Bulut oldu. Yemekten ev temizliğine ve dekorasyon işlerinde güzellik sırları veren bir program olarak bugün ekranlara gelecek. Nursel’in evi bugün uzman konuklarıyla aynı saatinde Show Tv’de ekranlara gelecek.

Nurselin Evi bugünkü yemekler

Etli Ekmek
Sultan Kebabı

Show Tv’de iki sezondur devam eden Nursel’in Mutfağı yeni sezonda format değişikliğinin yanı sıra isim değişikliği de yaptı. Nurselin evi bugün saat 11:45’te Show Tv ekranlarında.

Nurselin evinde artık iki çeşit yemek yapılıyor. Geriye kalan sürede sağlık diyet ve sporla alakalı konular işleniyor. Nursel Engin ile Nursel’in evi hafta içi her gün Show TV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.


Etiketler:

Nurselin Evi 2 Ocak 2017 (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Asuman dedi ki:

    2 ocak günkü program da yapılan yumurtalı çığ köftenin malzemeleri alt yazı da eksik yazıldı. Bu konu da daha dikkatli olunması gerekir.

  2. saniye dedi ki:

    Nefis

Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online