Nurselin Evi 24 Ocak boyunluklu bere yapımı

Nursel Engin’in sunumuyla 24 ocak salı günü ekranlara gelen Nursel’in Evi programının bugünkü konuğu Tülin İriş oluyor. Tülin İriş, bugün izleyicilere boyunluklu bere yapımını gösterecek.

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Bugün Gülşah Abay farklı lezzetlerle Nursel’in Evi’nde! Nursel Ergin, Gülşah Hanım ile mutfakta Kadayıflı Pilav ve Kıymalı Çiçek Böreği yapımını gösteriyor. Örgü köşesinde ise Örgü Tasarımcısı Tülin İriş boyunluk ve bere yapımını anlatıyor.

Tülin İriş Boyunluklu Bere Yapımı videolu anlatım

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nurselin Evi” sıcak atmosferiyle 24 ocak salı günü saat 12.00’de Show TV’de!


Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online