Nurselin Evi 25 Kasım Çay Saati

Nurselin evi bugün çay saatiyle ekranlara gelecek. Cisil Demirkol’un hünerleriyle hazırlanan çay saati menüsü harika oluyor.
Nurselin Evi çay saati menüsünde bugün neler yapılacak?
Çikolatalı Krepli Pasta
Paskalya Çöreği
Goncagül Böreği

Çay saati sofrasının konuğu Psikolog Yrd. Doç Dr. Mehmet Şakiroğlu oluyor. Mehmet beyle öfkeyi doğuran sebepler ve öfke türleri üzerine bir sohbet gerçekleşiyor. Daha sonra hassas annelik dönemi hakkında bilgiler paylaşılacak sakın kaçırmayın.
nurselin-evi-25-kasim

Nurselin evinde artık iki çeşit yemek yapılıyor. Geriye kalan sürede sağlık diyet ve sporla alakalı konular işleniyor. Nursel Engin ile Nursel’in evi hafta içi her gün Show TV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Show Tv’de iki sezondur devam eden Nursel’in Mutfağı yeni sezonda format değişikliğinin yanı sıra isim değişikliği de yaptı. Nurselin evi hafta içi her gün saat 11:45’te Show Tv ekranlarında.

 1. Mahmure Mehmed dedi ki:

  Canım programını hiç kacirmiyorum çünkü benim gelinim bana tablet aldı ve kacirdigim bölümleri internetten izliyorum,bugunku tarifleri çok begendim paskalya çöreğini çok defa yaptığım var ama mahlepte koyuyorum birde sıvıyağ ile de yaptığım var ama eminim konugunuzun da yaptığı çok güzel oldu,genelde programımızda yapılan şeyler herkesin yapabileceği şeyler o çok önemli seni çok takdir ediyorum ,sende kendime yakın birşeyler buluyorum,uzun lafın kısası ben tüm iyi insanları seviyorum. Biliyor musun hatalı insanlara lânet okumam Allah akı fikir versin derim,seni çok seviyorum ,var mısın yok musun programından beri takip ediyorum Allah seni evladına onu da sana bağışların ! Ben Bulgaristan dan
  Mahmure teyze 68 yaşındayım 18 sene
  Türkiye de yaşadım,
  Ataturku ve
  Turkiyeyi çok seviyorum,her şeyin ülke için çok iyi olmasını diliyorum!opuldunuz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.