Nurselin Evi 25 Ocak 2017

Nurselin Evi, nursel Engin’in sunumuyla bugün saat 11:45’de Show Tv’de ekranlara gelecek. bugnkü bölümde Neşe Erberk yemek tariflerini verirken Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Metin Çakmakçı meme kanseri hakkında bilgilendirecek.

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. Nurselin Evinde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin bugün mutfakta Neşe Erberk ile Sebzeli Burger ve İçi Yumurtalı Köfte yapımını gösteriyor. Diğer konuğu “Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Metin Çakmakçı ile meme kanserinde erken tanının önemi“nden bahsediyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 25 Ocak Çarşamba günü saat 12.00’de Show TV’de!


Etiketler:
Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online