Nurselin Evi 27 Ocak 2017

Nurselin Evi bugünkü konuğu Bedri Usta olacak. Bedri Usta birbirinden lezzetli tarifleri ve benzersiz sunumuyla Show TV ekranlarında yaptığı yemeklerin sırlarını verecek.

Nursel’in Evi 27 Ocak Tarifleri
Et Tava
Arap Tava
Fıstıklı İrmik Helvası
mangal

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evinde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin bugün mutfakta kebap kültürünün en önemli ustalarından biri olan Bedri Usta ile Et Tava, Arap Tava, Fıstıklı İrmik Helvası ve mangal yapmanın inceliklerini gösteriyor.
Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. Nurselin Evinde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan Nursel’in Evi sıcak atmosferiyle 27 Ocak Cuma günü saat 12.00’de Show TV’de!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.