Nurselin Evi 3 Şubat 2017

Nurselin Evi, yeni bölümünde günün menüsü Canan Öztürk tarafından yapılacak. Nursel Engin’in sunumuyla Nursel’in Evi saat 11:45’te Show TV’de ekranlara geliyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. Nurselin Evi bugünnde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel’in Evi 3 Şubat Cuma konukları;

Canan Öztürk ile “Ispanaklı Peynirli Köfte” ve “Cepli Poğaça” tarifleri tarın 11.45’te Show TV’de Nursel’in Evi’nde. Kaçırmayın!

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Aytuğ Kolonkaya ile “Tüp Bebek tedavisindeki yeni yöntemleri ” konuşacağız.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 2 Şubat Perşembe günü saat 12.00’de Show TV’de!


Etiketler:
Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online