Nurselin Evi 51.Bölüm 8 Kasım 2016

Nurselin Evi bugünkü bölüm de Tülin İriş konuk oluyor. Örgü ustası olan Tülin hanım bere, atkı ve şapkaların nasıl yapıldığını gösteriyor. Kışın çocukları sıcak tutmanın sırrı bugün Nurselin Evinde ekranlara gelecek.

Diğer yandan bugünkü ikinci konuksa 1 yılda 37 kilo veren tiyatro ve sinema oyuncusu Ece İncebay konuk oluyor. Ece hanımın bugünkü menüsünde neler olacak? Ayca dolması ve kuzu ncik yapılacak.

Nurselin Evi bugünkü tarifler
Ayva Dolması
Arpa Şehriyeli İncik

Nursel Engin ile Nursel’in evi hafta içi her gün Show TV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Show Tv’de iki sezondur devam eden Nursel’in Mutfağı yeni sezonda format değişikliğinin yanı sıra isim değişikliği de yaptı. Nurselin evi hafta içi her gün saat 12:00’da Show Tv ekranlarında


Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online