Nurselin Evi 6 şubat 2017

Nursel’in Evi 6 Ocak pazartesi günü Diyarbakır’da görülmesi gereken yerleri gösteriyor. Ayrıca Nevin İpekçi yöresel lezzetlerin sırlarını verecek.

Nursel’in Evi hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. Nurselin Evi bugünnde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin’in bugün mutfaktaki konuğu Nevin İpekçi, doğup büyüdüğü şehrin, Diyarbakır’ın eşsiz lezzetlerinden kabak meftune ve patlıcan dizme yapımını gösteriyor. Ayrıca Nursel’in Evi’nin diğer konuğu Güneydoğu Genç İş Adamları Derneği (GÜNGİAD) Başkanı Hakan Akbal ile Diyarbakır’ın geçmişten günümüze taşınmış tüm değerleri, Diyarbakır’da görülmesi gereken yerler, en ünlü el sanatları, yöreye özgü gelenekler ve görenekler üzerine eşsiz bir sohbet yapılıyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 2 Şubat Perşembe günü saat 12.00’de Show TV’de!


Etiketler:
Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online